SUPER TOMBOLĂ ❤️
Puteti CASTIGA un autoturism RENAULT CLIO direct din reprezentanță! ��
❗️Bilet tombola – 100 ron❗️

Alexa este înconjurată de oameni minunați, care fac tot posibilul ca toti banii necesari tratamentului ei sa se stranga cat mai repede. De data aceasta, un om minunat s-a oferit sa sponsorizeze o SUPER TOMBOLA cu un premiu extraordinar: un RENAULT CLIO nou nouț!❗
Multumim din suflet @Radu Vlas

Detalii:
Versiune: RENAULT CLIO COLLECTION
Motor: Cilindree (cc): 898
Carburant: Benzină
Tip cutie de viteze: manuală
Normă de poluare: Euro 6
Culoare: Rosu

❗Regulament ❗
��Biletele se alocă în ordinea în care vă înscrieți
��Pret 1 bilet tombolă = 100 ron
��Plata biletelor se face la înscriere
��Plata biletelor se poate face DOAR prin transfer bancar catre Asociatia Ensar Duman, in contul de mai jos:

Beneficiar: Asociația Ensar Duman
IBAN RON: RO26BACX0000001712976005

❗La această tombolă NU se acceptă plata biletelor prin Revolut, SMS, PayPal, gofoundme sau caritate.md sau in conturile IBAN de pe numele Verginiei Vintu.
DOAR conturile IBAN ale Asociatiei Ensar Duman pot fi folosite pentru plata biletelor la tombola!
⚠️ Chitantele trebuie să conțină Obligatoriu mențiunea “RENAULT CLIO” si numarul dvs de telefon. Chitanțele care nu au mențiunea “RENAULT CLIO”, nu vor participa la tombolă.

��Alocarea numarului se va face numai dupa ce se va verifica extrasul de cont, iar suma va fi încasată.
❗Important: Dacă numele dumneavoastra de Facebook diferă de cel de pe contul de pe care se face transferul, vă rugăm să precizați în comment care este numele de pe care va fii facută plata
��Numărul biletelor disponibile este nelimitat
�� Numărul minim pentru activarea tombolei este de 500 de bilete
�� Înscrieri la Tombolă se pot face până la data de 31.10.2020 ora 18:00
��Extragerea se va efectua la data de 01.11.2020 ora 16:00 de catre președintele asociației in fata unui Notar si va fi filmata in regim live.
❗ Atenție: fiecare plată va fi verificată. Mai mult, pentru a elimina orice urma de îndoială, biletul ieșit câștigător va fi verificat încă o dată imediat după extragere. Plata va trebui să se regăsească în extrasele bancare.
��Va exista și o a doua extragere, de rezervă. În cazul în care numărul câștigător va fi descalificat, cel de-al doilea număr extras va fi declarat câștigător. Dacă și acest al doilea număr extras va fi descalificat, extragerea se va programa la o dată ulterioară.
��In momentul rezervării, vă rugăm să dați tag prietenilor interesați și share acestei tombole

Regulamentul oficial poate fi gasit pe si aici. Împreună putem reusi ! ��

Continuam sa facem lucruri bne impreuna!

Sambata 21.12.2019 Asociatia Ensar Duman impreuna cu Primaria Orasului Magurele a impartit pachete cu produse alimentare si alte bunuri la familiile nevoiase din oras.